مقالات

معرفی سانترال‌های بی‌سیم

سانترال چیست؟

سانترال یا مرکز تلفن به دستگاهی گفته می شود که می تواند وظیفه ی توزیع و تقسیم خطوط شهری بین تلفن های داخلی موجود در یک محیط را انجام دهد.

این دستگاه تعدادی پورت ورودی و خروجی دارد که تعداد این پورت ها به ظرفیت دستگاه بستگی دارد و بسته بر ظرفیت تعداد پورت‌ها به دو دسته سانترال‌های کم ظرفیت و پرظرفیت تقسیم میشوند.

پورت های ورودی تعداد خطوط شهری و پورت های خروجی تعداد داخلی ها را مشخص می کند.

دستگاه سانترال به گونه ای طراحی شده است که متناسب با نیاز هر مجموعه خدماتی را ارائه نماید. منعطف بودن این مراکز تلفن باعث شده تا از محبوبیت بی نظیری برخوردار باشند. این محبوبیت را می توان از جهات زیادی نقد و بررسی کرد.

دستگاه سانترال در انواع مختلف با ظرفیت های گوناگون روانه بازار شده که از مجموعه هایی با ۳ خط شهری تا مجموعه هایی بیش از ۱۰۰۰ خط شهری را پشتیبانی می کند والبته خط های خاص ۴ و ۵ رقمی مرسوم به خطوط PRI نیز در این اتوماسیون قابل استفاده است. در راستای پشتیبانی تخصصی خطوط شهری، پاناسونیک نگاه ویژه ای به کاربران این خطوط داشته است که خود دنیایی وسیع با امکانات بی نظیر است.

خطوط آنالوگ و سانترال

سطح بندی کاربران خطوط تلفن و ارائه خدمات متناسب با هر درجه باعث شده تا هر فرد، متناسب با جایگاه خود از این دریای بیکران بهره گیرد. دسته بندی خطوط داخلی از ابتدایی ترین آن مرسوم به خطوط آنالوگ تا هایبرید، دیجیتال، دکت و تحت شبکه سطح بندی کاملی است که نیاز هر کاربر را به راحتی مرتفع می سازد. خطوط آنالوگ همانطور که از اسمشان مشخص است خطوطی کاملا معمولی با قدمتی طولانی تر از دیگر خطوط هستند که تمام خطوط شهری بر پایه آن طرح ریزی شده است. تلفن های موجود در بازار نیز از این سرویس استفاده می کنند. تلفن بیسیم سانترال پاناسونیک نیز از سری آنالوگ خطوط شهری پشتیبانی می کند.

پاناسونیک با اتصال کارت هایی تخصصی، داخلی های خاص را به هر فرد می دهد که متناسب با نوع کارت می توان از تلفن های مرتبط به آن استفاده نمود. البته لازم به ذکر است که هر دستگاه سانترال تعدادی خاص از این دسته بندی را پشتیبانی می دهد و سری KX-TDE کاملترین سری این سیستم های ارتباطی است که تمامی نوع های داخلی ها را تحت پوشش خود دارد.

سانترال بیسیم پاناسونیک

تلفن های بیسیم یکی از سری محصولات کمپانی پاناسونیک است که با پشتیبانی از خطوط آنالوگ، جهت مصارف خانگی و حتی شرکت ها طراحی شده است. با تهیه و نصب کارت خطوط داخلی KX-TE82480 در

در سانترال پر ظرفیت می توان از تلفن بیسیم در مرکزتلفن خود استفاده نمود. شاید برخی افراد در این تفکر باشند که تلفن بیسیم سانترال پاناسونیک  تلفنی باید باشد با شرایطی ویژه که این نمایندگی پاناسونیک به جد این تفکر را تکذیب کرده و به صراحت بیان می کند با استفاده از کارت داخلی آنالوگ در تمام سری محصولات پاناسونیک می توان استفاده کرد.

خدمات مجموعه عصر ارتباطات

مجموعه عصر ارتباطات  مفتخر است که بعنوان نمایندگی انحصاری، ارائه‌دهنده تخصصی‌ و دقیق‌ترین سرویس‌های تعمیرات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مرتبط با تلفن‌های بیسیم و سیستم‌های سانترال است.

همچنین این مجموعه عرضه کننده گستره وسیعی از دستگاه‌های سانترال و تلفن‌های بیسیم متناسب به آن است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن