مقالات

معرفی ماژول‌های توسعه تلفن‌های یالینک (Yealink)

معرفی ماژول‌های توسعه تلفن‌های یالینک (Yealink)

ماژول گسترش EXP39

ماژول گسترش همانند یک کنسول قدرتمند می تواند در کنار گوشی های تلفن مدیریتی قرار بگیرد. ماژول توسعه EXP39 را می توانید برای تلفن های Yealink مدل‌های T28P و T26P به کار ببرید. با استفاده از این ماژول می‌توانید امکانات مدیریتی تلفن خود را تا حد زیادی توسعه دهید.این ماژول از یک صفحه نمایش ۱۶۰*۳۲۰ برای نمایش مشخصات و نیز ۲۰ کلید قابل برنامه‌ریزی به همراه LED دورنگ استفاده می‌کند.همچنین بوسیله کلید صفحه بعد امکان افزودن این تعداد به ۴۰ کلید وجود دارد. برای هر تلفن می توانید تا ۶ ماژول توسعه  EXP39را به هم متصل کنید. بنابراین امکان افزودن ۲۴۰ کلید عملیاتی جدید به تلفن‌های T26 و T28 وجود دارد.

کلیدهای این ماژول قابلیت‌هایی نظیر نمایش نام و وضعیت دیگر کاربران ، حالت مزاحم نشوید ، نگه داشتن تماس ، انتقال تماس و شماره گیری سریع را پشتیبانی می‌کنند.

 

دریافت مقاله معرفی ماژول EXP39

 

ماژول گسترشEXP40

EXP40 به منظور اتصال به گوشی های مدیریتی سری T4x تولید شده است. ماژول گسترش  EXP40 به لحاظ شکل ظاهری با EXP39 تفاوت هایی دارد ولی در تعداد کلید ها ،صفحه نماییش ، حداکثرتعداد ماژول قابل اتصال و عملکرد مشابه EXP39 عمل می کند. گوشی های تلفن T46G و T48G می توانند از ماژول گسترش  EXP40استفاده نمایند.

 

دریافت مقاله معرفی ماژول EXP40

 

دانگل USB برای هدست های مبتنی بر بلوتوث

هدست هایی که با استفاده از فناوری بلوتوث کار می کنند به کاربران کمک می کنند تا در محیط دفتر کار خود حرکت کنند بدون اینکه نگران از دست رفتن تماس هایشان باشند. وقتی تعداد تماس های شما زیاد باشد و یا مدت زمان مکالمات شما طولانی است می توانید از هدست های بلوتوث استفاده نمایید تا از درهای عضلانی ناحیه بازو ، دست و گردن در امان باشید. شرکت یالینک برای سهولت استفاده کاربران گوشی های تلفن خود اقدام به تولید دانگل های USB نموده است. شما می توانید در گوشی های تلفن SIP-T46G و SIP-T48G از دانگل USB یالینک مدل BT40 استفاده نمائئید. با این محصول می توانید از هدست های بلوتوث دلخواهتان برای پاسخ به تماس استفاده نمایید.

از بارزترین ویژگی های این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • · برد مفید ۱۰ متر بین گوشی تلفن و هدست
  • · پشتیبانی از اتصال ۴ هدست یا گوشی موبایل به صورت همزمان
  • · امکان قطع و وصل تماس
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن