سانترال

نمایندگی رسمی پاناسونیک در تهران

Rate this post

نمایندگی چیست؟

اگر مشغول به فعالیت در کسب و کار کوچک یا بزرگ هستید، یا روزانه با خرید و فروش سروکاردارید . قطعا با واژه ای به نام نمایندگی تا حدودی آشنا هستید. در این مقاله قصد داریم به صورت کلی شما  را بیشتر با نمایندگی آشنا کنیم و بگویم خرید از نمایندگی چه مزایایی برای مشتریان دارد.

معمولا  کسب و کار هایی که در حال پیشرفت و رونق بیشتری نسبت به رقبا هستند، برای عرضه محصولات خود نیاز به راه اندازی فروشگاهای  جدید یا به اصطلاح نمایندگی  دارند. برای این کار مناطق  مختلفتی را شناسایی و اقدام به راه اندازی شعبه جدید  می نمایند. در بعضی مواقع این شرکت ها اشخاصی را که دارای صلاحیت و امکانات مورد نیاز باشند، اجازه استفاده از نام آن شرکت به شرط فروش محصولات همان شرکت را  به آنان اهدا می نمایند. در نتیجه این کار نیز باعث رشد چشمگیر تجارت خواهد شد.

در اصل نمایندگی رابط بین دوطرف مشتری و سازنده است که به نیابت از طرف اول  اقدام به فروش محصولات و ارائه خدمات آن برند می کنند.

نمایندگی در اصل تجارت یعنی، رابطه قرار دادی میان سازنده و مشتری که به وسیله آن نام اقدام به فروش  و اجرای خدمات می کند، در قبال این کار کمسیونی دریافت خواهد کرد.

 

نمایندگی پاناسونیک

اگر بخواهیم شفاف تر نمایندگی را شرح دهیم،  می توان یک شرکت تولیدی مانند  پاناسونیک را نام برد که از ابتدا تا به امروز در بازار جهانی جایگاه بسیار خوبی دارد. قطعا نام این  شرکت خوش نام و با اعتبار را شنیده اید و شاید از محصولات با کیفیت آن نیز استفاده کرده اید.

شرکت پاناسونیک در زمینه لوازم برقی خانگی، صوتی و تصویری، لوازم آرایشگاهی، تجهیرات مخابراتی و.. فعالیت گسترده ای دارد. این کمپانی تا به حال توانسته در چندین کشور کارخانه خود را راه اندازی و محصولات با کیفیت روانه بازار کند.

به دلیل وسعت تجارت این کمپانی در هرکشور، شهر و یا منطقه یک نمایندگی پاناسونیک بنا شده و با رعایت قوانین تجارت اقدامات لازم  برای فروش و ارائه خدمات این کمپانی صورت خواهد گرفت.

 

عصر ارتباطات

همانطور که ذکر شد در هر کشور، شهر و یا منطقه یک شعبه با نمایندگی رسمی پاناسونیک دایر شده، در آن مکان محصولات با کیفیت پاناسونیک قابل عرضه است. شرکت عصرارتباطات، نمایندگی رسمی پاناسونیک در تهران را به عهده دارد و در فروش تجهیزات مخابراتی، فعالیت گسترده ای دارد.

منظور از تجهیرات مخابراتی، انواع تلفن و دستگاه سانترال است، برای ارائه آن نیاز به تخصص کافی می باشد. عصر ارتباطات  در سال 1377 تاسیس گذاری شده و از آن تاریخ به امروز، با بهره گیری از کارشناسان متخصص، جوان و برگزیده،  به عنوان نمایندگی معبتر پاناسونیک شناخته شده است. این مجموعه به صورت تخصصی و حرفه ای  در فروش، نصب و راه اندازی، همچنین مشاوره  بسیار کوشا می باشد.

 

 مزایای خرید از نمایندگی پاناسونیک

اگر قصد خرید محصولات پاناسونیک مانند تلفن را دارید، در بازار فروشگاه های زیادی در این حوزه فعالیت دارند. اما به قیمت بودن و اصلی بودن محصول شرط اول در خرید است. همانطور که گفته شده نمایندگی پاناسونیک اقدام به فروش محصول اصلی با قیمت مناسب می کند، همچنین هدف اصلی آن جلب رضایت مشریان است.

از مزایای خرید از نمایندگی، استفاده از مشاوره، گارانتی و خدمات پس فروش را می توان نام برد که همین کار باعث شده مشتریان اعتماد بیشتری داشته باشند. در نتیجه شما می توانید با خیال آسوده دستگاه مورد نیاز خود را خریداری و در قبال آن از پرداخت پول اضافی خودارای نمایید.

دایر شدن نمایندگی در منطقه یا شهر، باعث شده اصالت آن برند حفظ و دسترسی  خرید برای عموم آسان تر شود. اما هدف اصلی کمپانی پانسونیک مطرح کردن برند خود و افزایش میزان رضایتمندی مشتریان خود در سطح جهان است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا