سانترال

باکس سانترال پاناسونیک مدل KX-TES824

باکس سانترال پاناسونیک مدل KX-TES824

در این مقاله قصد داریم به بررسی باکس سانترال پاناسونیک مدل KX-TES824، که یک نمونه از سانترال کم ظرفیت محبوب با کارایی می باشد، به پردازیم. با توجه به نیازهای خود بهتر است، حرفه ترین و پر قابلیت ترین دستگاه را برای راه اندازی مرکز تلفن انتخاب کنید. با انتخاب درست در هزینه صرفه جویی خواهید کرد و نیاز های خود به راحتی برطرف خواهد شد.

همانطور که اشاره شده این محصول در اصل یک باکس سانترال کم ظرفیت است، بدین معناست که داخلی و خطوط شهری نسبت به دیگر دستگاه ها ارائه می دهد. حداکثر ظرفیت آن 8 خط شهری و 24 داخلی می باشد، در نتیجه می توان گفت برای ادارات و شرکت هایی که نیاز به 24 داخلی دارند مناسب است. بعد از توضیح مختصر در مورد محصول، در بخش های بعدی به سراغ امکانات جالب و ضروری این مدل سانترال پاناسونیک خواهیم پرداخت.

 

1- سیستم پاسخگویی خودکار سه مرحله ای

فردی که با شرکت یا اداره یا مجموعه شما تماس می گیرد، می تواند با گوش دادن به پیام گویا (Disa) ذخیره شده در باکس سانترال پاناسونیک مدل KX-TES824 شما، با فشردن دکمه مربوطه برنامه ریزی شده به داخلی مورد وصل خواهد شد، بدون اینکه اپراتور یا منشی شما در این وصل شدن تماس خالی داشته باشد. یا به یک خط بیرون از شرکت مانند شماره تلفن همراه شما وصل شود(Call Forward)، و یا زمانی که در کسی در شرکت حضور نداشت، به طور خودکار به فکس (Fax) وصل خواهد شد و مدارک را برای شما ارسال می کنند.

 

2-پیام های صوتی از قبل آماده شده (BV)

به واسطه این قابلیت کاربران می تواند به سادگی پیغام صوتی اضافه کنند و مطمئن می شود که تماس و پیام هایی مشتریان را از دست نخواهد داد. این قابلیت زمانی کارایی پیدا می کند که تماس های مشتریان آنقدر زیاد است و کاربر قادر به پاسخگویی تمام تماس ها نیست. با سفارش کردن Mail Box  خود و ثبت پیام های دلخواه، هنگامی که توانایی پاسخگویی به تمامی تماس ها را ندارید، می توانید آنها را برای تماس گیرده پخش نمایید و تماس گیرنده می تواند درون Mail Box برای شما پیغام بگذارد.

مراکز تماس و گروه های داخلی علاوه بر Mail Box اختصاصی خود می تواند یک Mail Box مشترک، جهت گذاشتن پیغام تماس گیرندگان را داشته باشند. در صورت نیاز امکان پخش توسط همه امکان پخش پیغام توسط همه ی آنها وجود دارد. بهره برداری از  این قابلیت، با نصب و راه اندازی کارت Voice massage امکان پذیر است.

 

3-نمایش شماره تماس گیرنده (Caller ID)

سانترال KX-TES824 به صورت پیش فرض از سیستم کالرآیدی پشتیبانی نمی کند. پشتیبانی از این سیستم در صورت نصب کارت TES82494 ممکن است، با نصب و راه اندازی این کارت قابلیت نمایش شماره تماس گیرنده بر روی نمایشگر تلفن های متصل به مرکز تلفن میسر می شود. معمولا در تلفن های سانترال تا 20 تماس و دستگاه سانترال تا 300 تماس قابل دسترس است. و اما توسط سیستم Call Log می توانید به راحتی به شماره تماس گیرنده دسترسی داشته باشید تا در صورت نیاز با آنها تماس بگیرید.

 

4-توضیح یکنواخت تماس از طریق پیغام (UCD)

با این قابلیت می توانید تماس های ورودی خود را مدیریت کنید. اما با قابلیت UCD می توانید تماس ها را میان داخلی یا گروه های داخلی ها را توضیح کنید، در نتیجه با همکاری منشی یا اپراتور از دست رفتن تماس جلوگیری یا به حداقل می رسانید. همچنین در صورت اشغال بودن تمامی داخلی ها پیغام مربوط برای تماس گیرنده پخش می شود. این قابلیت در صورتی مورد کاربرد قرار می گیرد که تماس های ورودی در یک گروه مقصد به یک داخلی وصل شود، در زمان اشغال بودن فرد تماس گیرنده در صف انتظار قرار می گیرد.

5- انتقال تماس (Call Forward)

زمانی که تماس مشتری به هر دلیلی بدون پاسخ بماند، می توانید داخلی مورد نظر را به خطی خارج از شرکت یا تلفن همراه شخصی و یا به داخلی دیگر انتقال دهید. با انجام این کار دیگر هیچ تماسی از دست نخواهد رفت.

 

6-تعریف حالتهای Day/night/ lunch

معملا در طول روز فقط ساعاتی را می توان به کار و ارتباط با مشتریات پرداخت، به همین سبب شما می توانید بر اساس ساعات کاری مجموعه خود و زمان استراحت پرسنل، سیستم سانترال را در زمان های مختلف با عملکرد متفاوت تغییر دهید. مثلا روی حالت روز یا Day تنظیم شده باشد و مشتری در ساعات تماس بگیرد به اولین داخلی وصل می شود، و اما در حالت شب یا Night mode به دومین داخلی متصل خواهد شد.

 

7- کنفرانس 5 نفره

این مدل دستگاه سانترال پاناسونیک از قابلیت کنفرانس حداکثر 5 نفره برخوردار است. شما می توانید در قالب یک تماس به صورت گروهی با حداکثر استفاده 2 خط شهری به کنفرانس بپردازید.

 

8- قابلیت تهیه گزارش

از دیگر ویژگی های محصول می توان به قابلیت گزارش گیری اشاره کرد. کاربرد آن جمع آوری اطلاعات شامل تاریخ، زمان، شماره داخلی، شماره تماس گیرنده، مدت زمان مکالمه و… می باشد. موارد ذکر شده فقط گوشه ای از امکانات این باکس سانترال است می تواند برای هر مجموعه ای جالب و کاربردی باشد.

 

جمع بندی

در این مقاله با قابلیت و ویژگی های باکس سانترال پاناسونیک مدل KX-TES824 آشنا شدیم، دانستیم استفاده از آن چه مزایایی برای برای کسب و کار دارد. برای اطلاعات بیشتر و یا خرید محصول می توانید به سایت عصر ارتباطات مراجعه کنید، یا  با کارشناسان تماس حاصل فرماِیید. شرکت عصر ارتباطات نمایندگی رسمی پاناسونیک در شهر تهران می باشد که در حوزه فروش، خدمات پس فروش، تعمیرات تخصصی باکس سانترال و مشاوره فعالیت دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا